logo

Kulüp 1.Sezon 6.Bölüm izle

Özet: Kulüp 1.Sezon 6.Bölüm izle Full netflix dizisi tek parça olarak hd kalitede reklamsız ve keyifle izlemeniz için burada.
Yayınlandı: 05/11/2021
Yorumcu kız demiş ki;
Raşhel bu hatayi asla yapmamalıydı nisanliylan onu her haliyle seven insani aldatmamalıydı
2 gün önce
3   0

Münevver demiş ki;
Bi de israillilerin filistinlilere yaptıkları zulmun filmini yapsalar
4 gün önce
8   3

Deniz demiş ki;
Bizim kadar geçmişinde olmayan adilikleri kendine yamamaya çalışan başka bir millet yoktur Türkler kaba cahil sapık paspal gösterilip Yahudileri tam tersi bir imaj ile göstermek ne kadar bir amaca yönelik olduğunu gösteriyor Yahudiler bu topraklarda gördükleri saygıyı hoşgörüyü nerede görmüşler yanmaktan bile kurtaran bir millete böyle aptalca iftiralar atmak ile gerçekleri kapatamazsınız Filistinlilere yaptıkları insanlık dışı muameleden sonra hala zulüm görmüşler gibi hastalıklı bir mantıkla çevrilmiş.Kadın bizde öküzden sonra gelir lafı iğrenç bir iftira Hollywood mantığı ile çevrilmiş bir dizi ama artık kimse inanmıyor dizi oyuncularınıda kınıyorum bu milletden olup iftiralarla dolu bu dizide üç kuruş para için değerlerini çok çirkin bir şekilde satmışlar yazık
1 hafta önce
47   15

seda demiş ki;
Trt gecmişimizi, atalarımızı unuttuğumuz değerlerimizi, anlatan diziler yaparken, netflix ise ince ince bilinçaltımıza yahudi sempatizanlığı nakşetmekte ve Türkleri ise yine zalim göstermede yine ustalik göstermiş ama ne yazık ki artık biz bunları yemiyoruz. Yahudilerin Filistin halkını nasıl katlettiğini anlatan dizi icerikleri de izlemek isteriz ama gercegini izlettiriyorsunuz di mi!!!
2 hafta önce
34   20

duygu demiş ki;
Devir hangi devir tarih belirtilseydi iyi olurdu. 6-7 ise 1955 demektir ki, o tarihte nasıl olup ta tv. izliyorlar bir dükkân vitrininden anlamış değilim. Ne anlattığı da belirsiz, neden çekildiği de. Bu kadar masrafa yazık...
2 hafta önce
10   7

Deniz demiş ki;
Dizi’nin Senaristi, Yapımcısı, Yönetmeni vs. Yahudi Galiba, Türkleri Kötü Göstermekten Başka Bişey Göstermemiş
2 hafta önce
30   12

Ati demiş ki;
Evet diziye yansitilan konu gercekten cok üzücü ve maalesf bu topluluga demokrasi ve özgürlükler gelmedigi müddetce benzer olaylar asanmaya devam edecek. Son yillarda bile onca masum kisi birilerinin ötekilestirmesiyle maalesef toplum yine ayni davranislar icinde. Insanlar siyasetcilerin malzemesi olmamasi temennisiyle...
2 hafta önce
10   7

Doğrucu Davut demiş ki;
Vatandaşlarımıza, bu toprakların kadim sakinlerine yaptıklarımızı seyrelterek anlatmışlar. 6-7 Eylül, Varlık Vergisi, Neva Şalom Saldırıları gibi daha nice kötülük nasıl temizlenir, nasıl bağışlanır bilmem. Ülkemizi terkeden, katledilen her gayrimüslim yurttaşımızda telafisi imkansız şeyler yitirdik. Umarım bu dizi geçmişimizle hesaplaşmanın ilk adımı olur.
2 hafta önce
17   17

bullofkadıköy demiş ki;
Türkiye tarihinde neredeyse hiç konuşulmayan konulara kıyısından köşesinden değinmesi dışında yine bildik,alışılmış kavuşamayan aşıklar hikayesi temelinde ilerleyen bir dizi olmuş.
2 hafta önce
10   1

Değişik demiş ki;
Diziyi izleyince yahudiler türkiyede ne zorluklar çekmiş, türkler hep bu yahudileri kullanmış, mallarını gasp etmiş izlenimi veriyor. İçerik güzel ama mesajlar bilerek veriliyor, haneriniz olsun. İsrail ve yahudi sevdası işleniyor.
2 hafta önce
31   24

Daha Fazla Yorum

Yorum Yap


Dizinin Diğer Bölümleri
Yerli Diziler
Eski Diziler
Yabancı Diziler