logo

Annemizi Saklarken 2.Bölüm izle

Özet: Annemizi Saklarken 2.Bölüm izle Full 15 Aralık 2021 tarihli star tv dizisi tek parça olarak hd kalitede Annemizi Saklarken son bölüm izleme için sitemizde.
Yayınlandı: 15/12/2021
Ebru demiş ki;
Yorumlara bakayım da izlemeye değerse izleyeyim dedim. Maalesef ülkemizin gidişatı 10 yaşındaki çocuğu bile geçim derdine düşürmüşken akıl ve sinir sağlığımız oldukça tehlikede.Bugün bir röportaj izledim, çocuğun elinde 4,5 lirası varmış. Dolmuşa bine bilmek için kantinden bir şey alamadığını söyledi. Içim parçalandı. Evden getirdiklerini yiyormuş bazen bu sadece bir elmaymış. Bu çocuğu ülkenin ekonomisinin muhteşem olduğuna kim ikna edebilir? Çıkıp uçuyoruz, kaçıyoruz diyen ufak mutlu azınlık mi? Ülkede enflasyon %80ken, asgari ücretliye %50,emekliye %25 zam yapmak insanların alım gücüne vurulan darbenin ta kendisidir. Önümüzdeki aylar çok kötü olaylara gebe arkadaşlar.Allah bu ülkeyi kurtarsın!
2 hafta önce
4   1

Burcu demiş ki;
Mete, diziler fakirleri oyalama projesi, kim kafasini cevirdigi yerde gördügü fakirligi, dizide izlemek ister ki ! Mahalleler araba dolu diyorsun, 1 apartmanda en az 5 daire var, 1 kisinin arabasi olsa o apartmanin önü doluyor. Haramsiz olurmu demissin olmaz, iscinin maasindan vergisi direk kesilirken, zenginlerin vergi borclari icin yasa cikarilip duruyor, sürekli is firsatlari yaratiliyor. Cebinde 1 kurus yokken havalimani ihalesi alabiliyor bazi ayricalikli insanlar.
1 ay önce
12   1

mete demiş ki;
lann fakirler bittimi bu űlkede yaa herkesmi zengin dizilerde zaten nasil hayatlar hep malikaneler arabalar desen eski parayla trilyon yeme içme hep ziyafet.. gerçege bakiyorum orta halli bile dilim kendim ailem vesaire... mahalleye bakiyorum otoparklar dolu evlerin önů en ucuz araba 200.250000tl yani ucuzu o da.. bendeki epey gariban ișì 30000 40000tl diyeyim. nasil oluyo ya haramsız kazaniliyormu bukadar mal műlk para forműlűnűmű bulmuș millet ölene dek bilemicem o kesin neyse dizi boș beleș tvlerde yok velhasıl eski tat tuz. hayat gibi hersey boșș zatenn
1 ay önce
12   0

Yorum Yap


Dizinin Diğer Bölümleri
Yerli Diziler
Eski Diziler
Yabancı Diziler